Chcesz żeby Wrocław
był rowerowym miastem?

Przekaż darowiznę lub 1% podatku
na Wrocławską Inicjatywę Rowerową!

Od 2006 roku działamy na rzecz rozwoju ruchu rowerowego we Wrocławiu. Nasz program jest obecnie oficjalną polityką władz, a Wrocław to jedno z najbardziej rowerowych miast w Polsce. Każdy kto jeździ na rowerze wie jednak, że zostało jeszcze wiele do zrobienia. W nowej kadencji tempo inwestycji musi zostać utrzymane. Bez organizacji działającej w interesie rowerzystów może być z tym różnie.

Na co dzień działamy w Radzie ds. Polityki Rowerowej wspierając władze miasta w tworzeniu Rowerowego Wrocławia i jednocześnie stojąc na straży realizacji tej wizji. Prowadzimy zajęcia edukacji rowerowej dla dzieci i młodzieży, a także współpracujemy z organizacjami rowerowymi z innych miast. Organizujemy również Wrocławskie Święto Rowerzysty, czyli największą niesportową imprezę rowerową w regionie.

Podstawowym źródłem naszego utrzymania są darowizny oraz środki pozyskiwane w ramach grantów. Dzięki nim możemy skutecznie działać, dlatego zachęcamy Cię do wsparcia naszego stowarzyszenia!

Darowizna

Na poniższy numer konta możesz przekazać darowiznę na naszą statutową działalność za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego.

Konto bankowe:
50 2490 0005 0000 4530 3872 1776

Zlecenie stałe

Dzięki regularnie wpłacanym darowiznom mamy jeszcze większą szansę, aby skutecznie działać. Ustaw zlecenie stałe już teraz za pośrednictwem bankowości internetowej.

Konto bankowe:
50 2490 0005 0000 4530 3872 1776

1% podatku

Posiadamy status organizacji pożytku publicznego, co oznacza że możesz przekazać nam 1% podatku dla organizacji pozarządowych w swoim corocznym zeznaniu.

KRS: 0000259096
REGON: 020332442
NIP: 897-171-73-54

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Dane wraz z kwotą przekazanej darowizny, przetwarzane są przez Stowarzyszenie Wrocławska Inicjatywa Rowerowa w celu realizacji umowy darowizny. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania darowizny za pośrednictwem serwisu przelewy24. Wpłacający ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie Wrocławska Inicjatywa Rowerowa zamieszczamy w polityce prywatności.

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe darczyńców przetwarzane są przez Administratora Danych Osobowych (ADO), którym jest Stowarzyszenie Wrocławska Inicjatywa Rowerowa (ul. Białoskórnicza 26; 50-134 Wrocław; KRS: 0000259096; e-mail: rowerowy.wroclaw@eko.org.pl; wir@eko.org.pl; tel: 71-343-60-35; 71-344-59-48; 71-324-17-41).

ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) tego rozporządzenia, w związku z realizacją i rozliczeniem zawartej umowy darowizny.

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji i rozliczenia darowizny. W wykonaniu obowiązków nałożonych na Administratora na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa Administrator może archiwizować dane lub przekazać je osobom trzecim w celu archiwizacji, dokumentacji lub rozliczenia przeprowadzanego szkolenia. Dane osobowe nie będą profilowane, przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ani przekazywane podmiotom trzecim spoza Unii Europejskiej.

Mają Państwo prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Przysługuje Państwu również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.