Chcesz żeby Wrocław
był rowerowym miastem?

Przekaż darowiznę lub 1% podatku
na Wrocławską Inicjatywę Rowerową!

Od 2006 roku działamy na rzecz rozwoju ruchu rowerowego we Wrocławiu. Nasz program jest obecnie oficjalną polityką władz, a Wrocław to jedno z najbardziej rowerowych miast w Polsce. Każdy kto jeździ na rowerze wie jednak, że zostało jeszcze wiele do zrobienia. W nowej kadencji tempo inwestycji musi zostać utrzymane. Bez organizacji działającej w interesie rowerzystów może być z tym różnie.

Na co dzień działamy w Radzie ds. Polityki Rowerowej wspierając władze miasta w tworzeniu Rowerowego Wrocławia i jednocześnie stojąc na straży realizacji tej wizji. Prowadzimy zajęcia edukacji rowerowej dla dzieci i młodzieży, a także współpracujemy z organizacjami rowerowymi z innych miast. Organizujemy również Wrocławskie Święto Rowerzysty, czyli największą niesportową imprezę rowerową w regionie.

Podstawowym źródłem naszego utrzymania są darowizny oraz środki pozyskiwane w ramach grantów. Dzięki nim możemy skutecznie działać, dlatego zachęcamy Cię do wsparcia naszego stowarzyszenia!

Darowizna

Kliknij tutaj, by przejść do bezpiecznego modułu wpłat.
[moduł w trakcie budowy]

Zlecenie stałe

Dzięki regularnie wpłacanym darowiznom mamy jeszcze większą szansę, aby skutecznie działać. Ustaw zlecenie stałe już teraz za pośrednictwem bankowości internetowej.

Konto bankowe:
50 2490 0005 0000 4530 3872 1776

1% podatku

Posiadamy status organizacji pożytku publicznego, co oznacza że możesz przekazać nam 1% podatku dla organizacji pozarządowych w swoim corocznym zeznaniu.

KRS: 0000259096
REGON: 020332442
NIP: 897-171-73-54

Dane wraz z kwotą przekazanej darowizny, przetwarzane są przez Stowarzyszenie Wrocławska Inicjatywa Rowerowa (ul. Białoskórnicza 26; 50-134 Wrocław) w celu realizacji umowy darowizny. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania darowizny za pośrednictwem serwisu przelewy24. Wpłacający ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie Wrocławska Inicjatywa Rowerowa zamieszczamy w polityce prywatności.

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe darczyńców przetwarzane są przez Administratora Danych Osobowych (ADO), którym jest Stowarzyszenie Wrocławska Inicjatywa Rowerowa, ul. Białoskórnicza 26; 50-134 Wrocław KRS: 0000259096; e-mail: rowerowy.wroclaw@eko.org.pl; wir@eko.org.pl; tel: 71-343-60-35; 71-344-59-48; 71-324-17-41

ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) tego rozporządzenia, w związku z realizacją i rozliczeniem zawartej umowy darowizny.

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji i rozliczenia darowizny. W wykonaniu obowiązków nałożonych na Administratora na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa Administrator może archiwizować dane lub przekazać je osobom trzecim w celu archiwizacji, dokumentacji lub rozliczenia przeprowadzanego szkolenia. Dane osobowe nie będą profilowane, przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ani przekazywane podmiotom trzecim spoza Unii Europejskiej.

Mają Państwo prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Przysługuje Państwu również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!