WROwerowy Serwis
rowerowa akcja dla Wrocławian!

Wrocławska Inicjatywa Rowerowa objęła patronatem akcję „WROwerowy Serwis” organizowaną przez centrum handlowe Wrocław Fashion Outlet. Inicjatywa ma zachęcić mieszkańców miasta do przesiadania się z samochodów na rowery i pomóc Wrocławianom w odpowiednim przygotowaniu jednośladów do sezonu. W jej ramach – do 11 maja będzie można m.in. dokonać bezpłatnego przeglądu roweru i go ozdobić. Dodatkowo przedstawiciele stowarzyszenia, 7 oraz 10 maja będą na miejscu akcji rozmawiali z rowerzystami  o bezpieczeństwie na drogach oraz rozdawali broszury informacyjne i specjalne naklejki.

WROwerowy Serwis to przestrzeń, która od 4 do 11 maja powstanie przed wrocławskim centrum handlowym Wrocław Fashion Outlet przy ul. Granicznej 2. W specjalnym kontenerze czekać będą mechanicy wykonujący przeglądy jednośladów, znajdzie się stanowisko personalizacji rowerów, ubrań i akcesoriów, a w weekendy spotkać będzie można przedstawicieli Wrocławskiej Inicjatywy Rowerowej. Stowarzyszenie będzie edukowało w obszarze bezpiecznej jazdy po Wrocławiu, rozdawało broszury informacyjne, a także specjalne naklejki.

Z bezpłatnego przeglądu roweru i drobnych napraw będą mogli skorzystać klienci Wrocław Fashion Outlet po okazaniu paragonu z centrum na dowolną kwotę – najpóźniej dzień po zakupie.

Przegląd składa się z:

– czyszczenia i smarowania łańcucha,

– kontroli zużycia napędu,

– regulacji hamulców i przerzutek,

– pompowania opon,

– testu wszystkich mechanizmów łożyskowych,

– dokręcenia nakrętek piast, sterów i korbowodu.

Będzie można także ozdobić swój rower lub przyniesione ubrania i akcesoria poprzez naniesienie na nie różnych przygotowanych wzorów lub ręcznego malowania farbami. Opcja ozdabiania będzie dodatkowo dostępna dla klientów, którzy zrobią zakupy w ramach programu lojalnościowego centrum o nazwie Wrocław Fashion Club. Jego członkiem można zostać w kilka minut pobierając aplikację lub rejestrując się w punkcie informacji w centrum handlowym.

Szczegóły dotyczące akcji można znaleźć na Facebooku oraz stronie internetowej Wrocław Fashion Outlet: https://wroclawfashionoutlet.com/.

Do programu Wrocław Fashion Club, który daje przepustkę do ozdobienia roweru, a także ubrań i akcesoriów, można przystąpić tutaj: https://wroclawfashionoutlet.com/o-fashion-club

Czas i miejsce pracy WROwerowego Serwisu:
Dni otwarcia: 4.05 – 11.05
Godziny otwarcia: PON – SOB: 11:00 – 19:00
Miejsce: parking przed centrum handlowym Wrocław Fashion Outlet – od strony wejścia głównego