WROwerowy Serwis Dzieciom – oddaj rower,
podaruj radość dzieciom z domu dziecka
!

Wiosenne porządki to świetna okazja, żeby zrobić coś dobrego. Wrocław Fashion Outlet zbiera i odnawia nieużywane rowery, które trafią do podopiecznych Domu Dziecka Siemacha. Sprzęt można przekazać w ramach akcji WROwerowy Serwis Dzieciom do 24 kwietnia.

Podwójna radość z pomagania

W naszych piwnicach, garażach czy nawet na balkonach nie brakuje rowerów, które od wielu sezonów stoją nieużywane. Centrum Wrocław Fashion Outlet zorganizowało akcję charytatywną, w której zachęca wrocławian do przekazania jednośladów na szczytny cel. Zostaną naprawione i odnowione, aby trafić tam, gdzie jeszcze sprawią radość – do Domu Dziecka Siemacha przy ulicy Maślickiej.

Jakie rowery można przekazać?

Takie, które jeszcze mogą komuś posłużyć. Mieszkańcy domu dziecka to nie tylko maluchy, ale też młodzież, dlatego z pewnością sprawdzą się rowery w każdym rozmiarze. Mechanicy WROwerowego Serwisu zadbają o ich naprawę i przywrócą im dawną świetność, dzięki czemu trafią do nowych właścicieli w dobrym stanie.

Gdzie i kiedy można przekazać nieużywany rower?

Rowery można oddawać we WROwerowym Serwisie, który w tym roku również otworzył się przy Wrocław Fashion Outlet. Na miejscu można skorzystać z bezpłatnego przeglądu swojego sprzętu przed nowym sezonem, ale też przekazać ten, na którym już nie jeździmy. Serwis jest czynny od poniedziałku do soboty w dniach od 25 marca do 24 kwietnia, w godz. 12:00-20:00, a także w niedziele handlowe 10 i 24 kwietnia (z wyłączeniem świątecznych dni od 16 do 18 kwietnia).

Więcej informacji na temat akcji jest dostępnych na stronie www.wroclawfashionoutlet.com oraz na Facebooku Wrocław Fashion Outlet.