Rusza WROwerowy Serwis – zrób bezpłatny
przegląd roweru pod Wrocław Fashion Outlet!

Przed nami kolejna odsłona WROwerowego Serwisu. Akcja zachęci Wrocławian do wiosennych i bezpiecznych przejażdżek rowerowych. W tym roku Wrocławska Inicjatywa Rowerowa również objęła ją patronatem. Nasi eksperci przeprowadzą m.in. praktyczne szkolenia dla najmłodszych miłośników dwóch kółek. Co jeszcze przyniesie tegoroczna edycja?

Czas na przesiadkę!

WROwerowy Serwis otworzy swoje podwoje przy centrum Wrocław Fashion Outlet. Od 25 marca do 24 kwietnia klienci będą mogli skorzystać z bezpłatnego przeglądu sprzętu i podstawowych usług serwisowych wykonanych przez mechaników. W ten sposób organizatorzy chcą zachęcić wrocławian do przesiadki na zdrowszą alternatywę dla samochodu.

Bezpieczny rower to sprawny rower

Celem akcji jest również bezpieczeństwo. Podczas trwania akcji mechanicy wykonają przegląd sprzętu i podstawową konserwację.

Zakres usług serwisowych to:
– diagnostyka,
– regulacja hamulców i przerzutek,
– smarowanie łańcucha i kontrola zużycia napędu,
– czyszczenie roweru,
– regulacja ciśnienia w kołach,
– kontrola mechanizmów łożyskowych,
– regulacja siedzenia i kierownicy,
– wydanie karty technicznej.

Na najmłodszych czeka event z udziałem Wrocławskiej Inicjatywy Rowerowej!

W weekend 23 i 24 kwietnia nasi przedstawiciele podzielą się swoim doświadczeniem z początkującymi rowerzystami. Przeprowadzimy szkolenia bezpiecznej jazdy dla dzieci i młodzieży. Pod okiem doświadczonych specjalistów ruchu drogowego najmłodsi rowerzyści poznają teorię i praktykę jazdy rowerem po mieście na wyznaczonym placu manewrowym. Czas trwania szkolenia to ok. 45 minut – zapraszamy do wzięcia udziału w sobotę i w niedzielę w godz. 12:00 – 18:00.

WROwerowy Serwis – godziny otwarcia

Serwis jest czynny od poniedziałku do soboty w godz. 12:00-20:00 (z wyjątkiem Wielkiej Soboty). Można go odwiedzić również w niedziele handlowe 10 i 24 kwietnia. Z bezpłatnego przeglądu roweru i napraw drobnych usterek skorzystają członkowie programu lojalnościowego Fashion Club, po okazaniu w Serwisie paragonu z dowolnego sklepu (najpóźniej dzień po zakupie).

Dni otwarcia Serwisu: 25.03 – 24.04
Godziny otwarcia: pon – sob: 12:00 – 20:00
Miejsce: parking przed centrum Wrocław Fashion Outlet

Daty eventu z udziałem Wrocławskiej Inicjatywy Rowerowej: 23 i 24.04 (sobota i niedziela handlowa)

Regulamin, szczegóły i dokładny harmonogram akcji jest dostępny na stronie www.wroclawfashionoutlet.com.